BOMBARĎÁK - 3FO3 - CD

Kód: MAM582-2
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
bombardak 3FO3
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem

Nové album kapely Bombarďák nese název 3FO3. Jiří Jelínek říká: „Pravda je, že fotři jsme vlastně čtyři, ale tři mušk​e​týři byli taky čtyři! Název 3FO3 aspiroval na název už naší první desky". Kapela Bombarďák přesvědčí každého, že není rozdílu mezi písničkami pro děti a pro dospělé. Ať jste posedlí folkem nebo punkem, skáčkem nebo fráčkem, na albu najdete v 19 písničkách přesně vyváženou kombinaci hudebních stylů. To vše s nepostradatelnou lehkostí okořeněné texty Jirky Jelínka, který glosuje svět rodičů a dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skladby:

1-2-3, Emo, Ryby, Hongobák, Junáci, Tátarák, Pubo, Bulící, Marek, Pávi, Džungle, James, Vyfoť mě, Páni, Otesánek, Tichůčko, Voáček, Zich.

Bombarďák je Jiří Jelínek, Michal Dalecký a Filip Nebřenský a jsou to tři drzouni... nebo klaďasové? Zpěvák a autor textů Jirka Jelínek to rozděluje přesně: „Michal je Mirek Dušín z Rychlých šípů, já jsem Pinďa ze Čtyřlístku a Filip je Maxipes Fík s hlasem Fantomase.“ A dodává, že Bombarďáci nejsou jen chlapi: „Máme i Bombarďačku, jmenuje se Johana Vaňousová a hostovala už na předchozí desce, na této ji máme ještě víc rádi a následující album bude její sólovka. Dalším bombardovacím členem je Matěj Pospíšil, zahlédnete ho na nejednom koncertu, zaslechnete v mnoha písních na CD a vytvořil grafiku obalu.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské / Pro děti
? Přidáno: october-2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: