BRATŘI EBENOVÉ - Čas holin - LP / VINYL

Kód: 100P027-1
Neohodnoceno
499 Kč –10 %
BRATŘI EBENOVÉ - Čas holin - LP / VINYL
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem

Tohle je pátá studiovka bratří Ebenů. Natočili a smíchali ji během roku 2014, vydali na jeho konci. Kromě toho, že vychází na CD a LP, prodává se také na flešce ve tvaru holiny! A proč Čas holin? Inu, společnost nám zvulgárněla a zhrubla, a vedení země není výjimkou.Ba, možná že právě odtud vanou špatné příklady. A prostý lid, který má ve zvyku přejímat chování autorit, se rád přizpůsobí.... Obal s vytlačeným plastickým vzorem "gumáků". LP -VINYL 180G.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marek Eben
David Eben
Kryštof Eben

Album na vinylu se liší od CD počtem skladeb (na vinylu o 2 skladby méně kvůli maximální možné stopáži LP) a také pořadím skladeb - vzniká tak umělecky nový produkt. Obsahem balení je však i CD se všemi skladbami.

Levá
1. TSUNAMI 4:41
2. V BETLÉMĚ 2.13
3. ČAS HOLIN 3:48
4. SBOHEM A ŠÁTEČEK 3:02
5. NOVINY 3:52

Pravá
6. HEY – BY 4:41
7.ROUTA 3:54
8.BYL JSI NĚKDE 3:28
9.ZAPOMENEŠ 3:54
10.ZVLÁŠTNÍ ÚZEMÍ 2:30
11.NIC NENÍ TAK HORKÝ 3:54

Na albu se kromě producenta a kytaristy Pavla Skály a zvukaře Pavla Bohatého podílel britský zvukař Phill Brown, který nahrávku mixoval. Phill Brown je v hudební branži velmi známou osobností - z výčtu ikon hudebního průmyslu, pro které pracoval jmenujme Led Zeppelin, David Bowie, Cat Stevens, Bob Marley, Jimi Hendrix, Pink Floyd, Dio a celá řada dalších. "Těžko říct, co je větší zážitek, jestli sledovat ten proces mixu, nebo ty večery, které následují. Je to ohromná zábava povídat si s někým, kdo většinu hudebních ikon, které jsme jako kluci milovali, zná osobně. A už vůbec by nás nenapadlo, že bychom mohli s někým takovým pracovat na naší desce." říká Marek Eben. Na začátku září se hotové mixy masterovaly v Londýně zvkařem Andy "Hippy" Balwinem ve studiu Metropolis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: