EKOPELA - Ekohrátky z Vyšehrádku - Kniha+CD

Kód: EKH 001-2
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Kniha + CD Ekohrátky z Vyšehrádku je hlavně pro děti od 3 do 15 let. Zabývá se ekologickými tématy - je zpěvníkem, učebnicí a interaktivním médiem. Na CD najdete 10 písniček pro děti, kniha obsahuje noty, texty, ilustrace písniček, foto produktů z tříděného odpadu, návody na výrobu, pracovní listy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha a CD Ekohrátky z Vyšehrádku autorů Veroniky Stárkové a Petra Stárka je zaměřena na děti od 3 do 15, ale své si najdou i dospělí. Svým obsahem se zabývá ekologií a ekologickými tématy tak, aby byla hravá a bavila.  Je zároveň zpěvníkem, motivační učebnicí a interaktivním médiem. Na CD najdete 10 původních písniček pro děti. Kniha obsahuje noty, texty, ilustrace na každou skladbu, fotografie toho co lze všechno vyrobit z tříděného odpadu návody na výrobu. Na konci knížky najdete pracovní listy, kde jsou vyplňovačky, kvízy, omalovánky apod. Autorem hudby i textu je Petr Stárek, muzikant, terapeut, majitel a provozovatel Montessori školky. Založil skupinu Ekopela, jak říká hudebně-divadelní ekologickou show pro malé i velké.

Ekopela hraje ve složení:

Petr Stárek – zpěv, kytara

David Hlaváč – klávesy, heligonka

Petr Urbánek – zpěv el. Kytara

Daniela Šimonová – zpěv, baskytara

Natočeno květen až prosinec 2012 v domácím studiu Petra Stárka, dotočeno a mixováno ve studiu Tomáše Reindla, mastering Aleš Hyvnar.

Ilustrace knihy Alena Mileva  

Notové přepisy David Hlaváč

Fotografie Veronika Stárková, Kristýna Léblová
Matouš Vokoun – bicí nástroje

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Folk / Šanson
formát 21,5 x 21,5 cm:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: