MIŠÍK VLADIMÍR, BEZR ONDŘEJ - Byl jsem dobrej - KNIHA

Kód: G8309
Neohodnoceno
500 Kč –10 %
vladimir misik byl jsem dobrej
500 Kč –10 % 450 Kč
Skladem

Čtvrté vydání knihy Byl jsem dobrej je rozšířeno o povídání Ondřeje Bezra s Vladimírem Mišíkem ve dvou etapách na podzim 2019 a v létě 2020. Oproti minulé edici s protagonistou prožíváme mimo jiné jeho první cestu do Spojených států za nově objevenou rodinou. Náležitá pozornost je věnována vzniku nového a nadšeně přijatého alba Jednou tě potkám, o jehož procesu a pozadí přípravy a nahrávání vypráví nejen samotný Vladimír Mišík, ale v oddílu věnovaném rozhovorům se zpěvákovými nejbližšími také producent Petr Ostrouchov. Stranou nezůstává ani nové Mišíkovo občanské angažmá při statisícové demonstraci Milionu chvilek pro demokracii. Autoři nemohli obejít ani prožívání první vlny koronavirové pandemie na jaře 2020 a symbolickým vyvrcholením a prozatímní tečkou Mišíkova příběhu je ceremoniál cen Anděl, při němž zpěvák proměnil ve zlato všech šest nominací. Doplněny jsou také další oddíly knihy, tedy písňové texty Vladimíra Mišíka, diskografi e a kalendárium Letopis letenský. Speciálním bonusem tohoto vydání je vložené - a vůbec poprvé u nás vydané - CD (A)live, raritní nahrávka koncertu dvojice Vladimír Mišík & Jan Hrubý, pořízená při turné dua v roce 2002 v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

... obnovení skupiny Flamengo, kauza okolo státního vyznamenání, umělecká krystalizace všech tří dětí, vznik životopisného filmu Nechte zpívat Mišíka a s ním spojený objev americké větve zpěvákovy rodiny… se autor rozhodl vyzpovídat také patnáct osobností z Mišíkova nejbližšího okolí. Jsou mezi nimi rodinní příslušníci, hudebníci z kapel Flamengo, Čundrground a Etc…, textaři, hudební kritik, manažer či ošetřující lékař, jejichž „pohledy z jiné strany“ umožňují poznat Mišíkovu osobnost v ještě plnějším rozměru. Další přidanou hodnotou je oddíl Mišíkových písňových textů, včetně těch, které nikdy nebyly oficiálně nahrány.

Moje setkávání s Vladimírem Mišíkem * Rozhovor z roku 1999 * Rozhovor z roku 2006 * Rozhovor z roku 2017 * Rozhovor z roku 2019 * Rozhovor z roku 2020 * Rozhovory o Vladimíru Mišíkovi (Katarína Mišíková – Eva Mišíková – Martin Maťo Mišík – Bára Mišíková – Adam Mišík – Vladimír Guma Kulhánek – Jan Hrubý – Jaroslav Olin Nejezchleba – Pavel Skála – Vladimír Merta – Jiří Dědeček – Jiří Černý – Karel Haloun – Šimon Kotek – Petr Ostrouchov – Václav Zamrazil) * Písňové texty Vladimíra Mišíka * Vladimír Mišík & Etc… (letopis letenský) * Albová diskografie (řadová alba, kompilace, rarity atd.) * Jmenný a názvový rejstřík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: