MUCHA - Josefene - CD

Kód: MUCHA 02-2
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Po Slovácké epopeji vydala kapela Mucha nové album s názvem Josefene. Neveselé proudy textů, někdy až na kost ořezané a syrové. Ani ta hudba není žádná skočná. Niterno a vztahy, život ..... Leč - z hlediska uměleckého - je to dobré.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapela Mucha vydává další CD! Album Josefene! je souhrnem emocionálních výlevů průběhu další etapy Nikolina mužipohrdajícího světa. Další lůzr na obzoru, další velká láska, další chyby a viditelné nedostatky, další přešlapy, omyly a nedorozumění, důraz na nutnost užívání antikoncepce a nerovnováhu mužské a ženské koexistence, chlast a jiné slasti usnadňující tíhu ženského údělu, Josef, Kamil a jiní... Josefene! je výkřik do prázdna, volání o pomoc, sebesabotáž, destruktáž a demontáž osobnosti. Josefe ne! je tečka. Prostě ne.

Kapela Mucha jako formace taková se zrodila někdy na přelomu roků 2012-13 v Brně spojením naivního minimalistického projevu písničkářky Nikoly Muchy a zkušených brněnských muzikantů: Petra Zavadila, Martina E. Kyšperského a Štěpána Svobody. Písně pro holky, pro kluky a pro úchyly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rock a pop
DIGIpack:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: