BÁSNÍK TICHO - Tak trochu na mraky - CD

Kód: GR145-2
Neohodnoceno
225 Kč
Skladem

Básník, jehož poslední sbírka poezie dosáhla statutu jedné z nejprodávanějších knih roku 2019. Leč - slyšet jej naživo je daleko větší zážitek.
Básník, který poezii provozuje veřejně už desítky let bez velkého protěžování, ale za trvalého zájmu publika - a to dnes solidní výkon! Přínosem CD je hudební stránka. Hra Tomáše Brauna a Jiřího Vacla Střevlíka není jen pouhým doprovodem, ale samostatně nosnou kvalitou. Sám Ticho o ní napsal, že mít vždycky takové hudebníky, dávno by vyhrál minimálně Portu; Kdyby se ukázalo, že text z nějakého důvodu nefunguje, aspoň bude co poslouchat, dodal po další sklence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nahrávka zahrnuje zhruba čtvrt století tvorby básníka. A tohle je anotace vydavatele: .... básník je koncentrovaný, dynamický, citlivý i přesný jak švýcarský metronom, vzdálený vlahé vlezlosti, suchému mentorování i podezřelému přeřvávání. Předem vycítěné dávky excelentního literárního projevu, jazykové invence, transcendentní sounáležitosti, mystické naléhavosti, lyrické smršti legendárního srdcerváče i exkluzivního ticha slibují, že se posluchač nebude nudit ani při několikátém poslechu; vybrané texty i jejich provedení nasvědčují, že bude co objevovat i na co vzpomínat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: