BRABEC JAN - Z jedné strany na druhou - MC

Kód: BP 0081-4
Neohodnoceno
150 Kč
Skladem

Komorní projekt bubeníka Plastic People Jana Brabce, Víta Bruknera, Ladislava Leštiny a Andrey Landovské. Audiokazeta. BPROZTOČ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předchůdce DOMÁCÍ KAPELY, projekt bubeníka PLASTIC PEOPLE Jana Brabce (bicí nástroje, piano, zpěv, vibrafon, zvonkohra). Spoluúčinkují Ladislav Leština (housle, klavír, zpěv), Vít Brukner (klavír, zpěv, vibrafon) a Andrea Landovská (zpěv, zvonkohra, bicí). Kolekce temnějších písní v téměř akustickém provedení. Brabec si poprvé ověřil, že samostatné projekty mohou být stejně životné jako jeho kmenová kapela.

Z jedné strany na druhou (1986 - Edice Archiv) je prvním sólovým projektem bubeníka Plastic People Jana Brabce, který realizoval spolu s Ladislavem Leštinou, Vítem Bruknerem (oba později Národní třída, Domácí kapela, Plastic People, MCH Band) a Andreou Landovskou (Majerovy brzdové tabulky). Jde o komorní, křehký soubor písní hraný na akustické nástroje. Jemné a temné, skoro až strohé nálady, odosobněné, podivně ohrožité texty, dotýkající se jakoby filosofie Ladislava Klímy i Jean-Paul Sartra, nechávají posluchače nemilosrdně samotného, bez návodu, bez pointy, s nutností domýšlet věci…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: