HAVEL VÁCLAV - Rozhovory s Karlem Hvížďalou - KNIHA

Kód: G7262-718
Neohodnoceno
300 Kč –10 %
HAVEL VÁCLAV - Rozhovory s Karlem Hvížďalou - KNIHA
300 Kč –10 % 270 Kč
Skladem
Souborné vydání dvou rozhovorů Václava Havla s Karlem Hvížďalou, které vyšly nejprve samostatně (Dálkový výslech a Prosím stručně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této knize najdete dva texty rozhovorů Karla Hvížďaly s Václavem Havlem. Oba vznikly v době, kdy Václav Havel nevykonával funkci prezidenta. Dálkový výslech je z let 1985 a 1986 a Prosím stručně z let 2005 a 2006. První kniha vyšla nejprve v samizdatové Edici Expedice a v londýnských Rozmluvách k Havlovým padesátinám, druhá poprvé v nakladatelství Gallery v Praze k jeho sedmdesátinám. Tato publikace vychází k Havlovým pětasedmdesátinám. Obě knihy patří mezi nejúspěšnější díla Václava Havla.

Toto souborné vydání je nejen osobním vyznáním Václava Havla, ale také nejucelenějším vyjádřením jeho vztahu k lidem, umění, filozofii, domácí a světové politice. Je zároveň nejlepším svědectvím o jeho mnohovrstevném myšlení o světě a umožňuje čtenáři pochopit, jak reflektuje sám sebe a jaký by rád po sobě zanechal obraz. Obě knihy jsou nejúplnějším autorizovaným dokumentem o Havlově životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozhovory, životopisy, faktografie
Brožované:
493 stran:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: