HROZNĚ - Ticho - LP / VINYL

Kód: MAM777-1
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Hrozně je brněnská skupina existující s přestávkami od roku 1982. V polovině 80. let byla řazena k tzv. Brněnské alternativní vlně, na kterou mnozí přísahali - skupiny Ještě jsme se nedohodli, Dunaj, Výkřiky břich, Majakovského náměstí a další byly jejími představiteli, z nichž některé dnes už nevzpomene ani znalec... Členové Hrozně si odpočali skoro 30 let a po odvedení svých pracovních výkonů společnosti a zajištění svých důchodových jistot se opět vrátili k hudbě. Nové album Ticho je pohodové, zajímavé a pobaví... VINYL, NOVÝ, ZATAVENÝ!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakládající trojice Martin Kozlovský, Jaromír Řehoř a Pavel Straka jsou v sestavě skupiny i dnes! K tomuto fundamentu se v různých etapách přidávali další muzikanti (el. kytary, sitár, tabla, několik bubeníků, letmo např. i pozoun), ale základní nástrojové obsazení baskytara – akordeon – metalofon (dnes i kalimba) je stále určujícím a rozpoznávacím znamením Hrozně. Svůj charakteristický zvuk na pomezí rocku, alternativy, folku a dalších hudebních žánrů nezměnila kapela ani vlivem zrovna aktuálních a populárních hudebních trendů.

1. U Hluché zmije
2. Akrobat
3. Stejné ženy, stejní muži
4. Opera
5. Má milá
6. Blues
7. Hovenfóra
8. Tělo
9. Už mě z toho jebe
10. Jsme na jedné lodi
11. Dojít až tam
12. Ticho

Martin Kozlovský - zpěv, matalofon, kalimba, perkuse Jaromír Řehoř - baskytara, el. kytara, zpěv Pavel Straka - akordeon, harmonium, zpěv Pavel Magnusek - bicí, perkuse
hosté: Erika Kolaciová - hlas (5) Myšilov - el. kytara (5)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: