HRUBÝ, BARRY, KOLÁŘ - Come Dance With Me - CD

Kód: G22217-2
Neohodnoceno
300 Kč –7 %
hruby barry kolar come dance with me 1
300 Kč –7 % 279 Kč
Skladem

Tohle není zdaleka první projekt, na kterém se sešli houslista Jan Hrubý a Sean Barry, anglický hráč na keltskou harfu. Na již vydaných albech Společné světy a Kouzlo okamžiku se ukázalo, že si muzikanstky i autorsky mají co říci, a tak vznikla další deska - tentokrát navíc s multiinstrumentalistou Janem Kolářem. Na albu hostují flétnistka Andrea Kudrnová a saxofonisté Joe Kučera a Martin Plachý. Přiznejme, že jde o autorský projekt Seana Barryho a jeho keltskou harfu. Kdo si ještě vzpomene na Alana Stivella - průkopníka zviditelnění tohoto nástroje v rocku a popu....?

 

 

eana Barryho znají nejen posluchači koncertů popové zpěvačky Lenky Filipové, ale i návštěvníci rockových koncertů Jana Hrubého a jeho přátel. Sean Barry Anglický virtuos ve hře na keltskou harfu a jeho staré irské balady vyvolávají obrazy rozlehlých plání, hlubokých lesů, pustin i moří. Nyní vydává své sólové a převážně autorské album, na kterém spolupracoval s Janem Hrubým a multiinstrumentalistou Janem Kolářem. Třináct balad vzniklo ve studiu Petra Kocfeldy a jako hosté se objevují flétnistka Andrea Kudrnová a saxofonisté Joe Kučera a Martin Plachý.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autumn Leaves * Here We Go * Beggining Of The End * Rainbow * This Is My Life * A Spaceman Came Travelling * Groove * Elsie Marley * Lift Me Up * The Tramp* We Touched This Love * Come Dance With Me * Sixteen Tons

Doplňkové parametry

Kategorie: Alternativa
Přidáno: 22-september

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: