JEŘÁBEK JAN - Mýlíš se, řekla Láska - CD

Kód: G 12025-2
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem
Mýlíš se řekla Láska je výběrovkou Jana Jeřábka, zpívajícího grafologa. Jeříbek nezapře zálibu v psychologii a pitvání lidského njitra. Inu, básník a psycholog, to je fatální kombinace...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Album Mýlíš se řekla Láska představuje reprezentativní průřez písňovou tvorbou Jana Jeřábka. Kritik Vladimír Vlasák ji charakterizuje takto: "Oč nenápadnější se tyto písně zdají být, o to hlubší pohyb se v nich skrývá. Oč stručnější jsou jejich texty, o to podstatnější téma vyjevují." Jeřábkovu doprovodnou skupinu tvoří vedle osobitého kytaristy Františka Jančeho, známý písničkář Jan Burian a členové skupiny Majerovy brzdové tabulky Antonín Bernard a Vítek Kahle. O zvuk se postaral Ondřej Ježek. Mýlíš se řekla láska je CD pro vnitřně otevřené a přemýšlivé lidi.

1. Mýlíš se, řekla Láska
2. Další konec světa
3. Vypadáte opravdu dobře
4. Ze zápisníku mladé čarodějnice
5. Je sama
6. Hadí slabost
7. Ve snu měla sen
8. Opakovat
9. Vítej
10. Ukolébavka pro Jidáška
11. Svět dýchá
12. Jen jedna jediná
13. Živá zelená louka
14. Snímat otisky duši
15. Hloubka
16. Stejnou cestou
BONUS:
17. Žijí teď ve mně divní lidé

Skupinu Další konec světa tvoří:

Jan Jeřábek - zpěv, kytara, klávesy / František Janče - kytara, baskytara, zpěv / Jan Burian - klavír, zpěv (3, 17) / Antonín Bernard - violoncello / Vít Kahle - saxofony / Ondřej Ježek - zvuk / Jana Ježková - hlas / nejmenovaný mladý muž - unavená trubka (6)

Aranžmá - Další konec světa

Hudba a texty: Jan Jeřábek

Mýlíš se, řekla Láska - text Bábá Afzal (†707), Jen jedna jediná - text Džámí (†898), ze sbírky poezie starých perských mystiků Rubá'iját (přeložila Věra Kubíčková, vydalo nakladatelství Symposion v Praze roku 1948)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: