JÍCHA HONZA S KAPELOU - Love zdar! - CD

Kód: G20161-2
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem

Je to takové veselé a radostné a nebrání se to i vážnějšímu zamyšlení - asi takhle bych si představoval hodnocení optimistického časopisu Mladý svět. Připomíná mi to ten mládežnický veselý svět, který je ale objektivní a uvědomuje si tíhu zodpovědnosti své existence. Čili se raději uchýlím k promotion vydavatele, abych něco nezkazil:

Druhé album písničkáře Honzy Jíchy s doprovodnou kapelou přináší čtrnáct nových písní, postavených na promyšlených a vtipných textech, nejednou vysoce oceněných jako špička svého žánru. Píseň Řeka zvítězila mezi odbornou porotou i publikem v pražské Portě 2017 a přinesla mu účast v celostátním finále. Studiová práce Josefa A. Mikulky dodává folkovým písním plastický moderní zvuk a různorodost. Z této spolupráce tak vzniklo písničkové album k zasmání i k zamyšlení, které je radost poslouchat ve chvílích pohody i splínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhlídkový let * Vzpoura * Interlude * Co se sebou * Miluju * Interlude * Márinka * Interlude * Láska z rádia * Bavlněná * Interlude * Epizoda * Žádná tragédie * Ničitel mostů * Interlude * Řeka * Důlek * Štědrý večer * Interlude * Zákon smůly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: