LINHART PETR - Rozhledna - CD

Kód: G 15073-2
Neohodnoceno
289 Kč –8 %
LINHART PETR - Rozhledna - CD
289 Kč –8 % 265 Kč
Skladem
Album Rozhledna je třetím řadovým písničkáře Petra Linharta, někdejšího člena kapel Majerovy brzdové tabulky nebo Čp. 8., chlapíka inspirovaného krajinami a jejich příběhy. Digipack.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozhledna se nachází někde v česko-německém pohraničí a za dobrého počasí z ní zahlédnete i věž kostela v Zaječí na jižní Moravě, párkrát za rok dokonce i vzdálené Tichomoří. Z Rozhledny jsou vidět i dávno zmizelá města Most a Přísečnice, kus starého Kladna, údolí Johanna Antona Breiteho, poutní kaplička Kristýny Ringlové, andělé na obloze i nejkrásnější holky z Ústí nad Labem. A také Jezerský vrch, na kterém člověku narostou křídla.

Album natočili hudebníci z Linhartovy doprovodné skupiny 29 Saiten ve složení Josef Štěpánek, Marek Štifter, Jan Kořínek, Jan Lstibůrek a David Landštof. V roli hostů se zde objevují František Segrado, Iva Pazderková, Petra Lstibůrková, Michaela Páchová a Marcel Bárta.

Obsah: Zaječí * Johann Anton Breite * Nad vodou zvedá se Most * To bylo to Kladno * Letci a chodci * Cargo * Jezerský vrch * Ostrovy * Přísečnice * Kristýno! * Euronight má zpoždění * Blackout

Doplňkové parametry

Kategorie: Folk / Šanson
DIGIpack:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: