NEREZ - Masopust - LP / VINYL

Kód: SU6571-1
Neohodnoceno
499 Kč
Skladem

Debutové album skupiny Nerez vyšlo v roce 1986. Skupina v té době byla už velmi známá a na desku se v podstatě netrpělivě čekalo. Proto byl její úspěch - stejně jako úspěch skupiny obecně - famózní. Nerez představovali ve své době něco, co v tehdejším Československu chybělo - moderní folk s moderními texty opepřený latinou, byl však srozumitelný, a v dobrém slova smyslu i tradiční. Nebylo třeba nic řešit, skupina se jasně vymezila svým repertoárem a posluchači si ji našli sami. Vinylové vydání, reedice, 180g těžké! Album vychází k nedožitým šedesátinám Zuzany Navarové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TISÍC DNŮ MEZI NÁMI / SAMBA V DEŠTI / JAVOR / KOLOVRÁTEK / POZDĚ NA VEČEŘI / MASOPUST / DEŠTÍČEK / KOČKY / HLAVA V KRUPOBITÍ / PÍSMENKA / DO POSLEDNÍHO DECHU

Aktuální CD a LP reedice byla remasterována z originálních pásů, deska je vylisován v gramáži 180g. Obal byl rekonstruován tak, aby se graficky a barevně maximálně přiblížil neexistujícím výrobním podkladům a titulnímu obrazu, který se nepodařilo najít. Oproti původnímu vydání je tu komplet všech písňových textů. Vnitřní sáček a booklet obsahují fotografie a vzpomínky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramodesky-vinyly-LP-nové
? Přidáno: june-2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: