Nuck Chorris Gang - 100% karate - CD

Kód: MAM423-2
Neohodnoceno
299 Kč –14 %
Nuck Chorris Gang - 100% karate - CD
299 Kč –14 % 257 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nuck Chorris Gang hrají 100% karate music a jsou skvělá "mystifikační" bluesrapová parta. Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a postupně sklízí zasloužené ohlasy. Svůj styl karate musik lze přeložit dle slov vicemistra utrženého jestřábího pařátu a mluvčího kapely Václava jako „Nával energie, která se ho bude snažit pohltit. Upocený dav skákající metr do výšky. Upocenou kapelu skající metr do výšky. Tuny srandy a nadhledu.“
 
NUCK CHORRIS: Herec, zpěvák, rapper, filosof, neurochirurg, zápasník, mistr světa v technice utrhnutých jestřábích pařátů, spisovatel, kritik, politolog, učitel, mistr bojových fastfoodů Jo - Pa - Wo (v překl. mám hlad), historik, básník, režisér, kameraman, scénárista – rodák z Číny Nuck Chorris je ztělesněním dokonalosti, inspirace a pokory pro miliardy lidí po celém světě. Je to člověk, jehož dotek vyléčí rakovinu, člověk plný citu a lásky k jakémukoliv živému, či už mrtvému tvoru na této planetě. Nikdy nepodceňujte protivníka, protože i karatisti umí rapovat!
 
Album „100% karate“ zní svěže, úderně ale zároveň se nebojí vtipu a ironie. Rap a inteligentní texty jsou podepřeny bluesově rockovou kytarou a basou, která nenechá vydechnout. Bicí tvoří podnětnou plochu pro celkový úderný dojem kapely. Třešničkou na dortu je pak účast hostů „Člen orchestru Gustava Broma trombonista Mojmír Bártek a jeho dechové trio, virtuóz na foukací harmoniku Erich „Boboš“ Procházka, na vokálech Sylvia Josifoská, Dj Opia….. a mnoho dalších“ Album se nahrávalo u Broňka Šmida ve Studiu Indies v Brně a závěrečnou lehkost a švih mu dodal svým mixem a masteringem Escon Waldes.
 
„Začátečníci asi neví co si mají myslet, tápou, říkají si:“Myslí to vážně? Co to sakra mele!“ Ti, kteří mají s karate zkušenosti, bez problémů zvládají chvaty, které na ně dopadají a mění je v úsměv. Příběhy ze života Nucka Chorrise si musí posluchač zasloužit a jedinou věcí, kterou si je zaslouží je spolupráce. Bav se s námi, skákej s námi, zpívej s námi, jenom tak v sobě poznáš kousek svého Nucka Chorrise. Nenutíme publikum hrát naši hru, každý má právo rozhodnout se, jestli příjme techniku utrhnutých jestřábích pařátů za svou, nebo ne…“
 
Ač je Nuck Chorris Gang poměrně nová kapela, každý ze členů má za sebou spoustu hudebních zkušeností, které v kapele hojně využívá. Právě proto, mohlo vzniknout takto dotažené a vychytané album. Hudebníci se mimo tento energický projekt pohybují v kapelách, které brázdí české kluby a festivaly deset let. Honza Švihálek a Lukáš Kytnar v bluesové kapele Hoochie Coochie Band, Mojmír Sabolovič v ortodoxní bluescorové kapele Kulturní úderka. Vše doplňuje za mikrofony duo Minuta Ticha, které se vždy snažilo v rapu experimentovat a nikdy se nedrželo ortodoxních hip-hopových pravidel. Spojení těchto mistrů divokých chmatů, hmatů a podhmatnic je záležitostí, která by Vás neměla ani chvilku nechat oddechnout, ale naopak se připravit na tuhý úder.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: