PÍSKOMIL SE VRACÍ - Buďte první, komu se to líbí - CD

Kód: PSV 02-2
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem
Album písniček pro děti. Po prvních Pískomilech (A kdy už tam budeme?), které zaznamenaly velký úspěch přichází druhé album. Opět v balení digipack,opět plné nápadu a humorných písniček....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Album plné dovádivé muziky a peprných songů pro nezbedné kluky a holky nazvané Buďte první, komu se to líbí vydává kapela Pískomil se vrací. Album nabízí více než 34 minut rokenrolu pro děti a jejich rodiče (nejen) do auta pro prázdninové výlety. Tematicky se můžou holky i kluci těšit « skrýt následující

na chytlavé songy o pirátské holčičí sebrance, na kterou je každej táta krátkej, přiznání zpěvačky Kyti, že nechtěla být zpěvačkou, ale úřednicí, riot-song o čokoládě, lajkování na facebooku se směšným koncem, veverušce z doby ledové nebo hit o starším bráchovi, kterého zajímají jen rychlá auta. Pískomil má zkrátka rád holk'n'kluk'n'roll a jeho svižné písně donutí malé nezbedy k tanci i na zadních sedačkách auta nebo autobusu.

Kapela na nové album přibrala dechové nástroje a album Buďte první, komu se to líbí! má tak ještě svižný rockový nádech – slovy samotného Pískomila „výborně šlape, když se šlape na plyn“. Stejně tak ale potěší malé posluchače ze sluchátek při cestě vlakem, v čekárně před prohlídkou u zubaře nebo naopak při radostném úprku, když prohlídka dopadla dobře. Věk fanoušků přitom pro kapelu Pískomil se vrací nehraje zásadní roli – písničky jsou jednoduše určeny všem, kdo jsou schopni zůstat navždy dítětem a umí dát „správňácky“ palec nahoru, když se jim něco líbí. „Pískomil říká, že na koncertech můžeš křepčit na nové písně a být tak jednoduše první, komu se to líbí. Ten, kdo zůstal doma, prohloupil. Přijede vůbec Pískomil příště? Vrátí se k nám? Skočím aspoň na facebook a dám mu lajk. Budu tak ve spojení s jeho aktivitami a zjistím snadno, kde můžu být prvním, komu se to líbí,“ říká frontman Ondřej Pečenka. Pískomil si navíc umí užívat života a dobrodružné cestování s rodinou mu prostě svědčí. „Jakmile vypuknou prázdniny, nic ho neudrží a s novou písní na rtech vyráží na toulky po světě tak jako všechny děti,“ dodává Pečenka. Z cestovního kufru na svém albu Buďte první, komu se to líbí! tak Pískomil trousí neuvěřitelné, zhudebněné příběhy pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro všechny čerty a Mikuláše, pro nomádskou odtahovou službu porouchaných slonů z africké dálnice, veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní.

Seznam písní: Buďte první, komu se to líbí
1. Nejdu tam
2. 5ka vlevo dole
3. Buďte první, komu se to líbí!
4. Holky pirátky
5. Angličáky
6. Úřednická
7. Doba čokoládová
8. Emilka v říši divů
9. Čert & Mikuláš
10. Velbloudi v Africe
11. Doba ledová
12: Otesánek

Pískomil se vrací s další várkou muziky pro děti, která pořádně šlape. Když šlapete na plyn.
A vy BUĎTE PRVNÍ, KOMU SE TO LÍBÍ!
Muzika pro každého, kdo je, byl a zůstal dítětem. Pro každého, kdo dává palec nahoru. Přesně pro tebe, pokud jsi taaakhle malinkej v zubařským křesle, lajkuješ na facebooku, skáčete se ségrou jako holky-pirátky tátovi na záda, když přijde z práce, pro staršího bráchu-vyčůránka, co miluje rychlý auťáky, pro holky, co chtěly být jednou né zpěvačkou, ale úřednicí, pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro všechny čerty a mikuláše, pro nomádskou odtahovou službu porouchaných slonů z africké dálnice, veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní. O tom všem Pískomilova kapela složila 12 nových peprných pískniček do auta na rodinné cesty.. Zkrátka muziku, která z vás vydoluje skvělou náladu, i když je zrovna den blbec. Kdo netancuje, přimrzne k sedačce!

Členové kapely Pískomil se vrací:
Onďatra (Ondřej Pečenka, kytara – bicí, zpěv)
Pavoučí Kája (Karolína Dytrtová, zpěv)
Kyti de le Rocha (Kristýna Kudrnáčová, zpěv)
Filip Konipásek (Filip Nebřenský- nespočet hudebních nástrojů, zpěv)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rock a pop
DIGIpack:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: