STO ZVÍŘAT - Ministerstvo mýho nitra - CD

Kód: 100P033-2
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Desáté album skupiny Sto zvířat s názvem MINISTERSTVO MÝHO NITRA vznikalo během let 2013-14. Opět kompletně na texty Tomáše Belka, hudba tradičně většinou Honza Kalina. Jedná se o návrat ke zvířecím kořenům a tak očekávejte 14 svižných tragikomických písní, jejichž žánrová pestrost je dána i výlety do hudebních stylů pro STO ZVÍŘAT ne zcela typických, jako je funky nebo latina. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Názvy songů jako jsou STRUNY PODZIMU, SMÍ HONZA VEN?, TOILETTE LOVE STORY, PRŮHLEDNÁ KOČKA nebo PŘEKRÁSNÁ MUŽ, napovídají, že Zvířata namíchala hořkosladký koktejl s limetkou bizarnosti, s polevou cynismu, navrch s paraplíčkem strachu z blížícího se stáří...

Jana Jelínková - zpěv, Honza Kalina - zpěv, perkuse, Jan Beruška Šobr - kytara, Petr Hostinský - zpěv, klávesy, Jiří Hanzlík - barytonsaxofon, Martin Kachna Líska - trombon, Pablo Herzog - trubka, Willy Versteeg - baskytara a Miki Nop - bicí. Jako hosté se na albu objevují stálí spolupracovníci kapely jako tenorsaxofonistka Markéta Smejkalová, multiinstrumentalista Filip Nebřenský, vokalistky Alena Průchová a Kateřina Augustinová, ale i zcela nová jména jako Vladimír Pavlíček (Etc) - housle, Vincent Richards (ex Švihadlo) - toasting nebo Evžen Zdráhal - tuba či Zdeněk Kudrnka - akordeon.

Tracklist:

 1. Struny podzimu
 2. Překrásná muž
 3. Toilette love story
 4. Dvakrát třikrát
 5. Průvod
 6. Průhledná kočka
 7. Pět ráno
 8. Píseň proti plynatosti
 9. Jako tolikrát
 10. Vězení
 11. Knajpa
 12. Být sama
 13. Dvacet pět!
 14. Smí Honza ven?

Doplňkové parametry

Kategorie: Rock a pop
Přidáno: 24-may

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: