VÁŠA PETR - Manifesto - CD (oťukané, ale funkční)

Kód: BP 0171-3
Neohodnoceno
249 Kč –84 %
vasa manifesto
249 Kč –84 % 39 Kč
Skladem

VLIVEM NEDOBRÉHO SKLADOVÁNÍ UTRPĚLA ŘADA TĚCHTO KOLEČEK ŤUKANCE ČI VRYPKY, KTERÉ SICE NENARUŠUJÍ FUNKČNOST, ALE NELZE JE DODAT DO BĚŽNÉ NABÍDKY. MŮŽETE SI JE OBJEDNAT ZA REŽIJNÍ CENU, DOSTANETE CD+TISKOVINU BEZ JEWEL BOXU.

Manifesto je manifestem fyzického básnictví ve zvucích, slovech, obrazech. Studiové a terénní nahrávky z let 1995 - 2005, většinou doposud oficiálně nepublikované. Kresby-vizuální básně z let 1992 - 2005. Fotostory 1988 - 2005. CD EXTRA (audio 45 minut, booklet 16 stran, video 5 minut). Manifest fyzického básnictví ve zvucích, slovech, obrazech. Studiové a terénní nahrávky z let 1995 - 2005, většinou doposud oficiálně nepublikované. Kresby-vizuální básně z let 1992 - 2005. Fotostory 1988 - 2005. Český a anglický text o autorovi a žánru fyzického básnictví. Tři scény z filmového dokumentu z roku 1998. "To nejlepší" - a zároveň orientační bod v autorově členitém vesmíru. CD vznikalo v roce 2006 během celoroční kampaně 15 let fyzického básnictví (představení v ČR i v zahraničí, přednášky, výstavy); jsou na něm obsaženy její hlavní "hity".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor o projektu říká:

Od roku 1985 jsem experimentoval se zvláštním druhem akčního přednesu svých básní, nejprve sám, potom s voicebandem Ošklid, odnoží mých pokusů o rockovou alternativu, a potom opět sám. Šlo o jakési téměř melodické skandování výrazně rytmizovaných veršů, ani řeč ani zpěv, doprovázené pohyby, ani tanec ani pantomima.

(Celý text o vzniku fyzického básnictví najdete v bookletu CD).

Petr Váša - texty, hudba, hlas, terénní nahrávky, kresby, výtvarná koncepce a produkce; Luboš Malinovský, Bronislav Šmíd, Petr Zavadil - studiové nahrávky, zvuková úprava; Jiří Fedurco, Martin Šácha, Štěpán Müller, Jana Kudrnáčková - krátké filmy; Miroslav Chaloupka, Šárka Pavlíková, Tomáš Turek, Markéta Veselá, Miroslav Zajíc, Lucie Prokopová - fotografie; Richard Procházka - grafický design

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: