NAŠROT - The Mirror and the Mask - MC

Kód: BP 0120-4
Neohodnoceno
180 Kč
Momentálně nedostupné

V létě 2000 natočil NAŠROT desku The Mirror & The Mask, hudební koláží obsahující od klasického „newyorského“ HC typu Biohazard, přes vlivy funku a acid jazzu až k dotekům a esencím arabské hudby. AUDIOKAZETA

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAŠROT stylově vycházejí z Dead Kennedy´s a The Who a výsledkem pak je typicky české pojetí hard core - velmi rychlé a krátké palby s hospodskou tématikou.
Soubor byl založen v březnu 1988 v Havlíčkově Brodě a u jeho zrodu stáli básník, zpěvák a kytarista Hraboš, basák Martha a bubeník Jouza. Všichni tři byli již ostřílenými borci, kteří působili po celá 80. léta v místních undergroundových seskupeních (Maama, Křečový Žíly, Gumovej Knedlík).

V létě 2000 natočil NAŠROT desku The Mirror & The Mask, obsahující od klasického „newyorského“ HC typu Biohazard, přes vlivy funku a acid jazzu až k dotekům a esencím arabské hudby. Jestliže si tedy skupina předchozí deskou pootevřela dvířka i do jiných stylů, touto deskou do nich vstoupila.

NAŠROT: Petr „Hraboš“ Hrabalik (voc,g), Jiří „Martha“ Dvořák (bg,voc), Josef „Jouza“ Bárta (ds,perc),  Tomáš „Ceemek“ Hájek (lg) & Martin „Dréza“ Dressler (perc)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: