POVÍSNĚ MICHALA VÍCHA - Vávra, Macháček, Vychodilová, Vích, Liška - CD

Kód: BP 0196-2
Neohodnoceno
225 Kč
Skladem

Parta herců a zpěváků divadla Sklep se sešla a vykonala neobyčejný čin. Nazpívala skladby Michala Vícha (filmy Kouř, Pražská 5), který upravil povídky českých autorů (Ivana Wernische, Ludvíka Aškenazyho, Jaroslava Pižla, Lumíra Tučka, Josefa Kroutvora a Mariána Pally) do bizarních písňových textů. Na albu zpívá David Vávra, Jiří Macháček, Lenka Vychodilová, Pavel Liška a samozřejmě také autor projektu, Michal Vích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obal typu digipack byl vytvořen za použití koláží Davida Vávry, které vytvořil speciálně pro každou píseň. Všechny je samozřejmě najdete v bookletu CD. Písně z této kolekce hraje od Vánoc pražské Radio 1. Skladba Román několikrát vyhrála hitparádu Velká sedma a bodovala po celé dva měsíce. V dubnu byla do hitparády R1 nasazena další novinka - Kušna, která se hned v dalším kole opět usadila na 1. místě!

Album Povísně vyšlo 7.dubna 2010 a křest CD proběhl v Divadle Na Dobešce v pátek 23. dubna v 19:00. Křil Václav Marhoul, přítomna byla i Česká televize, která zásluhou redaktora Petra Viziny, takto bývalého bubeníka Trabandu, odvysílala reportáž v přřímom vstupu v Televizních novinách v 19 hodin večer!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: