ZAJÍČEK-BAMBUŠEK-DG 307 - Pustina - DVD+CD

Kód: 9492
Neohodnoceno
399 Kč –7 %
zajicek bambusek pustina
399 Kč –7 % 369 Kč
Skladem

Původně Pustina spatřila světlo světa jako divadelní inscenace ve Studiu Hrdinů v režii Miroslava Bambuška (premiéra 6. 10. 2014). Nedílnou součástí každého představení byla živá hudba skupiny DG 307, která každé představení doprovázela.

Detailní informace

Detailní popis produktu


V době před derniérou byla podoba divadelní hry zachycena na film. Režii měl opět Miroslav Bambušek, leč na samém počátku natáčení došlo k vážnému Zajíčkovu onemocnění,  takže další již probíhalo bez jeho účasti. Přesto pomocí netradičních postupů (zejména využití doprovodných filmových projekcí), hudební složky a režisérových zkušeností se podařilo záznam inscenace dokončit. Nejedná se o pouhé natočení divadlení hry, ale o svébytný přepis divadelního představení. Stejně jako v něm i ve filmu se propojují tři dramatické složky: živá hudba, filmové projekce a herecké akce. Tyto tři složky se navzájem podporují a ovlivňují a vzniká tak specifický tvar na pomezí filmu, koncertu a divadla.
Hrají: Pavel Zajíček, Miloslav Mejzlík, Jiří Maryško, Halka Třešňáková, Tomáš Kadlec a DG 307.
Součástí je bonusové audioCD se Zajíčkovým autorským čtením z roku 2005 (za doprovodu Jana Pokorného, Bobeše Rosslera a Dalibora Pyše).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: