MIŠÍK VLADIMÍR - Noční obraz - 2LP / 2VINYL

Kód: ANI097-1
Neohodnoceno
679 Kč
Skladem

Když před dvěma lety skončilo nahrávání Mišíkova posledního alba Jednou tě potkám, producent a vedoucí doprovodné kapely Blue Shadows, Petr Ostrouchov se prý zeptal Vladimíra: " A kdy se pustíme do další desky?" Počáteční překvapení rychle vystřídala chuť do práce a Vladimír Mišík začal vybírat repertoár pro nové album. Rodilo se opět za účasti Petra Ostrouchova a kapely Blue Shadows, Repertoár nové desky Noční obraz sestává z Mišíkových vlastních textů a ze zhudebněných básní Jana Skácela, Václava Hraběte, Jiřího Ortena a Františka Hrubína. Autory hudby jsou Petr Ostrouchov a Vladimír Mišík. Finální skladbou alba je píseň „Děkuji“, vytvořená na text básně nedávno zesnulého Davida Stypky. Na novém albu účinkuje řada zahraničních hostů - Blind Boys of Alabama, Jerry Douglas, irské hvězdy Davy Spillane a Dónal Lunny, perkusista z kapely Paula Simona Jamey Haddad nebo mandolinista Mike Marshall. Z domácích hudebníků hostují například varhaník Ondřej Pivec, klavírista Jan Steinsdörfer, saxofonista František Kop nebo světoznámý hornista Radek Baborák se svým souborem. V roli hostujících vokalistů s Mišíkem nahrávali Lenka Dusilová, Robert Křesťan, Lenka Nová, Markéta Foukalová a trio newyorských gospelových vokalistů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tracklist: Krok sun krok / Noční chodec / Nad útesem dění / Vánoční pohlednice / Šedesátá léta / Dech / Příběh / Sen / Andělé / Noční obraz / Slovo / Nemohu spát / Jiná báseň o srdci / Děkuji

Ve vinylovém provedení má album dvě desky 180g na rychlost 45 rpm sytě červené barvy. Uvnitř obalu pak najdete kód ke stažení mp3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: