POD ČERNÝ VRCH - Mechožil Zhoubný - MC

Kód: BP 0101-4
Neohodnoceno
130 Kč
Momentálně nedostupné

Debutová nahrávka skupiny Pod Černý vrch z roku 1997 vyšla pouze na této kazetě. Skupina si vytvořila imaginární postavu Měchožila Zhoubného, který v jejích písních zažíval a prováděl neobyčejné věci. BPROZTOČ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První album skupiny Pod Černý vrch vyšlo pouze na kazetě. V roce 1997 jej vydal Black Point a skupina jej řádně pokřtila na trutnovském festivalu. Jádro kapely tehdy tvožili pánové Kubíček, Šolich, Koflák plus housttka Ivanka Kubíčková. Na basu a bicí alternovali Kakaxa a mladý Burian (syn písničkáře Honzy, později proslul v taneční hudbě a elektrosoundu).
Už na prvním činu kapela v deseti písničkách plusminus tlačila postavu podivného Mchožila Zkoubného, kterého na jevišti většinou představoval Šolich, a který se skupinou vydržel cca dalších 5 let.

english Prague rock band with an uncommon line-up dominated by two electric violins. They produce original music without style borders, with many musical turns and carefully composed arrangements. The band created an imaginary character Měchožil Zhoubný, who comes through various stories, which make up the themes of the band’s songs. The concerts of the band are very lively.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: