Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

FIBICHŮV ÚLIS - Bengho Bingo - CD

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Trochu ulítlá crazy rocková kapela z Brna. Fibichův úlis je vším, čím chcete být. Bengho Bingo!
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 359 Kč
Ušetříte 27 Kč (–8 %)
Cena 332 Kč
Kód produktu BP 0103-2
Kategorie Alternativa
 

Brněnský bláznivý soubor. V roce 1994 vydal první album na MC. Kromě vynikajícího zvuku obsahovalo i velmi zajímavou hudbu s pitoreskními texty. Další album na CD / MC se jmenuje "Bingho Bengo" (1997) a představuje Úlis v sevřenější písničkové podobě. Pro zvuk kapely jsou charakteristické klarinety a saxofony, celková inspiracee nemůže zapřít především Captaina Beefhearta. Fibichův úlis o sobě napsal: "Moji dva bratři byli hluší, v noci si svítili do uší a hledali tu malou mouchu, neměl jsem je vůbec rád, vybili baterku strýčka Richarda, ale já mám naslouchátko Starý Želvy, po Franku Sinatrovi."

Skladby:

Měsíc je na gramofon / Chytila jsem na pasece devila / Venku řádí s bělobou Lada / Bingho Bengo / Meluzína má v krku slavíka / Teplej studenej v pytli / Čeřen či keser / Carův kurýr rudý / V Zeleném Svinibrodu / Vtipně servírovaná rýže / Kyselinu ber střídkou / Odkojeni Vlachem, Kmochem a lochem / Florijánky a domečky / Štír mě / Jekor kafral a kovral / Sex, drogy a r´n´roll, chleba, mlíko a rohlíky / Oschly trabanty / Záchod slunce / Darovanému komikovi se so pusy nekoukej

Celkový čas: 52:54

english

Fibichův úlis – Band from Brno of the 90‘s, influenced by Captain Beefheart philosophically. They produced crazy original rock style with absurd lyrics full of unbelievably dryasdust bestialities, which paradoxically were undigestible for dryasdust persons. Both CD and MC, Czech lyrics.

 

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.