MICHAELS UNCLE - Svině!! - LP / VINYL

Kód: BP 0001-1
Neohodnoceno
429 Kč
Skladem

Skupina Michael´s Uncle (též Majklův strýček) je mezi domácím publikem známá jako tuzemský průkopník stylu hardcore. Kapela začala hrát v roce 1987 a od počátku produkovala syrový divoký rock místy sycený hlukovými improvizacemi. Majklův strýček natočil první studiové album Svině ještě v komunistické republice. Obsahuje velmi pestrý, hutně rockový a hard coreový hudební materiál. Česky zpívané texty mají často politický a sociální kontext obecně platný dodnes. Desku natočila kapela v sestavě Amrit Sen – zpěv, Petr Stanko – kytara, Jarda Stuchlý – bicí, Sid Hošek – baskytara, Johny Chaos – kytara. Poslední dva jmenovaní po odchodu z M. O. založili skupinu Plexis. Karel Jančák odešel ke skupině Půlnoc a později zůstal trvale v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o původní press z roku 1992. Tím pádem je obal z tuhého papíru, na etiketě obrázek a uvnitř vsádka s koláží a texty. Dodatečně opatřeno samolepkou s názvem kapely (M.O. bylo zavádějící a mnohdy ani příznivci kapely netušili, že se pod tím skrývá Michael´s Uncle). Obal můžete mít ve 3 verzích - buďto bez fólie a samolepy, nebo s fólií na níž je samolepa nebo se samolepou pod fólií.

english The first Czech hardcore band. They started to play in 1987 and at once they won a lot of fans due to their uncompromising approach. M. O. (as they sometimes called themselves) produced much more complicated HC than it was common in the world at that time. The point from which M. O. started, the world scene reached as late as after several years.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: